W klasie pierwszej odbyły się warsztaty kulinarne, podczas których dzieci przygotowywały własną sałatkę owocową. Uczniowie uczyli się bezpiecznie posługiwać nożem, kroić owoce oraz poznawali ich smaki podczas wspólnej degustacji. Była to nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do promowania zdrowego odżywiania i zachęcania dzieci do jedzenia owoców.
30
marzec






