Aktualności

Uruchomienie przedszkola od 11 maja 2020

Szanowni Państwo!

W związku z komunikatem Premiera Mateusza Morawieckiego, iż od 6 maja 2020 r. przedszkola, oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych oraz inne formy wychowania przedszkolnego będą mogły być otwarte , tym samym , o możliwości uruchomienia od 6 maja b.r. opieki dla przedszkolaków, których rodzice muszą wrócić do pracy i nie mogą sprawować osobistej opieki nad dziećmi, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Łęknicy informuje, iż:

– rozpoczęte zostały prace związane z analizą potrzeb na zorganizowanie opieki dla przedszkolaków,

– trwają prace związane z określeniem i zapewnieniem bezpiecznych warunków  pobytu w placówce  (opracowanie specjalnych procedur bezpieczeństwa),

-planowane jest uruchomienie przedszkola od 11 maja 2020 (po spełnieniu wszystkich wymogów).

Proszę zainteresowanych rodziców o informację , kto z Państwa chce zgłosić  dziecko do przedszkola, od kiedy i w jakich godzinach przedszkole ma zapewnić opiekę ( proszę o zgłoszenia telefoniczne w dniach od 04.05.2020 r do 08.05.2020 r w godzinach 10.00 – 12.00  – nr telefonu – 68 3753054).

Prosimy o odwiedzanie strony Zespołu Szkół Publicznych w Łęknicy (zspleknica.info) oraz dziennika elektronicznego Librus ( rodzice, których dzieci uczęszczają do szkoły podstawowej mają do niego dostęp) w celu zapoznawania się z kolejnymi komunikatami.

Sławomira Marszałek

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w  Łęknicy