Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/ 2019

Jak co roku Uroczyste Zakończenie Roku rozpoczął polonez zatańczony przez uczniów ostatniej III klasy gimnazjum oraz klas VIII w choreografii p. Julita Jamza- Szik. (film)

Apel poprowadził Dawid Kuziemski i Bartosz Sendłak.

Wszyscy zebrani wysłuchali przemów pana burmistrza Piotra Kuliniaka, przewodniczącej Rady Rodziców p. Agnieszki Ślebiedzińskiej oraz pani dyrektor Sławomiry Marszałek, która razem z panią wicedyrektor Ewą Sienkiewicz wręczyła nagrody dla wyróżniających się uczniów z klas IV- VII. Następnie nastąpiło pożegnanie, wręczenie nagród, statuetek, wpisy do księgi pamiątkowej klasy kończących w tym roku edukację w naszej szkole.

Naszym absolwentom życzymy wszystkiego najlepszego i chcemy, abyście pamiętali, że choć dotarliście do mety ważnego etapu życia, musicie wiedzieć, że do mety przybywa się tylko  po to, aby wyruszyć w dalszą drogę. Sięgajcie więc po nowe doświadczenia, pamiętając przy tym, że szczyty zdobywa się krok po kroku, nie zatrzymując się pomiędzy. Los sprzyja tylko odważnym, dla których pokonywanie siebie jest źródłem rozwoju. Wy wielokrotnie dawaliście dowody, że nie boicie się wyzwań. Pragniemy, abyście tacy pozostali. Życzymy Wam dalszej wytrwałości, radości oraz sukcesów w nowej szkole.

Zdjęcia z wręczenia nagród, statuetek i wpisy do księgi pamiątkowej znajdują się na profilu facebook Zespołu Szkół Publicznych w Łęknicy