W dniu 29 maja przedszkolaki miały przyjemność oglądać Naszych Seniorów z Grupy Teatralnej Retro w przygotowanym przez nich przedstawieniu o tematyce ekologicznej „W stumilowym lesie”.
Przedstawienie dostarczyło dzieciom wiele radości i pozytywnych przeżyć.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !





