Aktualności

Nasza biało – czerwona

Zapraszamy wszystkich wychowanków Zespołu Szkól Publicznych w Łęknicy (przedszkolaków i uczniów), by wspólnie z rodzicami, babciami i dziadkami, czyli ,,rodzinnie” wzięli udział w Festynie Rodzinnym w Parku Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Łęknicy w dniu 02.05.2018 r.

W programie festynu rozpoczynającego się  o godzinie 14.00 przewidziane są występy przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły. W programie będą także działania ,,Nasza biało- czerwona” realizowane w ramach ogólnokrajowej kampanii ,,DUMNI Z POLSKI” z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W ramach tego działania odbędą się konkursy:  na najciekawsze biało- czerwone ubiory,  malowanie twarzy w barwach narodowych, biało- czerwone rekwizyty. Najciekawsze przebranie, rekwizyty, malunki na twarzach zostaną nagrodzone. Potem wszyscy rodzinnie staniemy do zdjęcia, które umieszczone zostanie na ogólnopolskiej stronie internetowej www.dumnizpolski.pl, a także na stronie internetowej Zespołu Szkół Publicznych w Łęknicy.

Wspólna fotografia będzie wspaniałą pamiątką obchodów Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz świętowania stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę!

ZAPRASZAMY !!!