Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

ZAPROSZENIE - na warsztaty ,,Komunikacja – interpersonalna”

Email Drukuj PDF

ZAPROSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych zaprasza wszystkich rodziców na spotkanie warsztatowe.

Tematem warsztatu będzie ,,Komunikacja – interpersonalna”. Spotkanie zostanie poprowadzone przez specjalistów  Zespołu Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych Powiatu Żarskiego. Odbędzie się ono w dniu 15 marca o godzinie 16.00  w sali nr 14 w budynku szkoły.

Serdecznie zapraszam

 

BAL KARNAWAŁOWY

Email Drukuj PDF

bal_karnawalowy

Dnia 26.01.2017 r. odbył się Bal Karnawałowy dla przedszkolaków. W sali gimnastycznej rozbrzmiewały radosne dźwięki. Imprezę prowadził bajkowy bohater Kubuś Puchatek. Były tańce, zagadki, przejście przez tęczowy tunel, „Koło Fortuny”, konfetti, bańki mydlane. Zachwyt wzbudziły wspaniałe stroje dzieci oraz rodziców! Dla najmłodszych zorganizowano słodki poczęstunek. Gościem specjalnym na balu był znany i lubiany przez dzieci tchórzliwy pies Scooby-Doo, z którym wykonywano pamiątkowe zdjęcia. Wspaniałą atrakcją było także skręcanie kolorowych balonów. Za udział w balu dzieci otrzymały dyplomy z pluszowym misiem. Wspaniały humor dopisywał uczestnikom balu przez cały dzień.

LAST_UPDATED2
 

PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Email Drukuj PDF

dzien_babci_i_dziadka

Dnia 20.01.2017 r. na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Publicznych w Łęknicy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki wystawiły dla swoich dziadków sztukę pod tytułem „Przybieżeli do Betlejem”. Były wiersze, śpiewano przepiękne kolędy. Występ najmłodszych oczarował przybyłych. Dziadkowie oprócz życzeń otrzymali od swoich pociech drobny upominek - zdrowe jabłka. Na zakończenie spektaklu dzieci wyśpiewały „100 lat” dla kochanych dziadków. Na przybyłych gości czekał także słodki poczęstunek. Z uroczystości wszyscy wyszli szczęśliwi i wzruszeni.

 

Kiermasz dekoracji bożonarodzeniowych

Email Drukuj PDF

W dniu 19 grudnia  Przedszkole Miejskie wspólnie z Radą Rodziców zorganizowało  Kiermasze dekoracji bożonarodzeniowych  na dwóch stoiskach w mieście – pierwsze stoisko z dekoracjami  zostało przygotowane na placu przy Urzędzie Miasta , drugie stoisko zostało ustawione na parkingu przy sklepie Biedronka.

Na kiermasz zostały przygotowane dekoracje świąteczne przygotowane przez dzieci , pracowników przedszkola oraz rodziców. Ponadto rodzice na kiermasz przygotowali ,,świąteczne wypieki”.

WSZYSTKIM RODZICOM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W ORGANIZACJĘ I PRZEPROWADZENIE KIERMASZY ŚWIĄTECZNYCH SKŁADAMY SEREDCZNE  PODZIĘKOWANIA

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL